Filmesti nasi: popcorn, chips és gumicukor egy helyen
Filmest, meccs vagy baráti buli: a jó nasi fél siker.
Összeszedtük a sós és édes kedvenceket, hogy egy rendeléssel meglegyen minden.
Popcorn
min. 5 db219Ft
Top Of The Pop Popcorn 100 g cheese
100 g2190 Ft / kg
min. 3 db339Ft
Tutti Fagyipor 80 g popcorn-karamell
80 g4238 Ft / kg
min. 5 db219Ft
Top Of The Pop Popcorn 100 g salted caramel
100 g2190 Ft / kg
min. 5 db219Ft
Top Of The Pop Popcorn 100 g extra butter
100 g2190 Ft / kg
min. 5 db219Ft
Top Of The Pop Popcorn 100 g Choco&Caramel
100 g2190 Ft / kg
min. 5 db195Ft
Top Of The Pop Popcorn 100 g salt
100 g1950 Ft / kg
min. 3 db439Ft
Chio 75 g popcorn kipattogtatott sós
27 g16 259 Ft / kg
min. 3 db359Ft
Rice Cakes 100 g popcorn
100 g3590 Ft / kg
min. 6 db159Ft
Kalifa Popcorn 100 g vajas
100 g1590 Ft / kg
min. 6 db159Ft
Kalifa Popcorn 100 g sós
100 g1590 Ft / kg
min. 3 db439Ft
Chio 75 g popcorn kipattogtatott sonkás-sajtos
27 g16 259 Ft / kg

1229Ft
Werther's 140 g original caramel popcorn classic
140 g8779 Ft / kg
min. 2 db479Ft
Harry Potter 40 g tejcsokoládé karamell popcorn
40 g11 975 Ft / kg
Mikróba vagy kész, sós és édes ízekben.
Chips
min. 3 db409Ft
Chio Chips 60 g sós
60 g6817 Ft / kg
min. 3 db383Ft
El Sabor 100 g nacho chips chili
100 g3830 Ft / kg
min. 3 db383Ft
El Sabor 100 g nacho chips sajtos
100 g3830 Ft / kg
min. 3 db378Ft
El Sabor 100 g nacho chips hagymás-tejfölös
100 g3780 Ft / kg
min. 3 db383Ft
El Sabor 100 g nacho chips texas BBQ
100 g3830 Ft / kg
min. 3 db412Ft
Chio Chips 60 g sajtos
60 g6867 Ft / kg
min. 3 db377Ft
Rice Up 60 g brown rice chips pizza
60 g6283 Ft / kg
min. 3 db377Ft
Rice Up 60 g brown rice chips cheese
60 g6283 Ft / kg
min. 3 db377Ft
Rice Up 60 g tortilla chips hagymás-tejfölös ízű
60 g6283 Ft / kg
min. 3 db377Ft
Rice Up 60 g brown rice chips sour cream & onion
60 g6283 Ft / kg
min. 3 db383Ft
El Sabor 100 g nacho chips só
100 g3830 Ft / kg

908Ft
Takis Fuego Chips 100 g
100 g9080 Ft / kg
min. 3 db412Ft
Chio Chips 60 g hagymás tejfölös
60 g6867 Ft / kg
min. 3 db377Ft
Rice Up 60 g brown rice chips paprika
60 g6283 Ft / kg
min. 3 db409Ft
Chio Chips 60 g paprikás
60 g6817 Ft / kg
min. 3 db409Ft
Chio Chips 60 g bacon
60 g6817 Ft / kg
min. 3 db367Ft
Sen Soy 4,5 g nori chips teriyaki
5 g73 400 Ft / kg
min. 3 db377Ft
Rice Up 60 g brown rice chips hot chili pepper
60 g6283 Ft / kg
min. 3 db409Ft
Chio Chips 60 g újhagymás
60 g6817 Ft / kg
min. 3 db409Ft
Chio Chips 65 g big pep
65 g6292 Ft / kg

908Ft
Takis Intense Nacho Chips 100 g
100 g9080 Ft / kg

908Ft
Takis Blue Heat Chips 100 g
min. 2 db699Ft
Chio 110 g tortilla chips chili
110 g6355 Ft / kg

1009Ft
Takis Smokin' BBQ Tortilla Chips 100 g
100 g10 090 Ft / kg
min. 3 db367Ft
Sen Soy 4,5 g nori chips classic
5 g73 400 Ft / kg
min. 3 db383Ft
El Sabor 100 g nacho chips jalapeno
100 g3830 Ft / kg
min. 2 db583Ft
Pizzetta Chips 70 g pugliese ropogós snack
70 g8329 Ft / kg
min. 2 db583Ft
Pizzetta Chips 70 g marinara ropogós snack
70 g8329 Ft / kg
min. 2 db699Ft
Chio 110 g tortilla chips nacho cheese
110 g6355 Ft / kg
min. 3 db367Ft
Sen Soy 4,5 g nori chips wasabi
5 g73 400 Ft / kg
Klasszikus és különleges ízek.
Csípős snackek
min. 2 db867Ft
Crying Thaiger Sriracha Extra Csípős Chiliszósz 200 ml
200 g4335 Ft / kg
min. 3 db349Ft
Mogyi Mexicorn Chili 55 g
55 g6345 Ft / kg
min. 3 db383Ft
El Sabor 100 g nacho chips chili
100 g3830 Ft / kg
min. 2 db645Ft
Snackz 50 g pörkölt mézes chilis földimogyoró
50 g12 900 Ft / kg
min. 2 db460Ft
Chin-Su 250 ml édes chili szósz
250 ml1840 Ft / L

1359Ft
Asia Gold 700 ml thai hot chili sauce
700 ml1941 Ft / L
min. 3 db377Ft
Rice Up 60 g brown rice chips hot chili pepper
60 g6283 Ft / kg
min. 2 db809Ft
Globus 400 g chilis bab csípős
400 g2023 Ft / kg

1356Ft
Fagioli 400 g bud spencer chilis bab tex mex ízesítéssel
400 g3390 Ft / kg

1679Ft
Trakta Készétel 330 g chilisbab rizssel
330 g5088 Ft / kg
min. 3 db305Ft
Mogyi Crasssh! 60 g chili
60 g5083 Ft / kg
min. 2 db693Ft
Haas 200 g csilis (Jalapeno) mustár
200 g3465 Ft / kg
min. 2 db482Ft
Lays 55 g strong Chili&Lime
55 g8764 Ft / kg

1159Ft
Univer 500 g sweet-chili szósz
500 g2318 Ft / kg
min. 2 db699Ft
Chio 110 g tortilla chips chili
110 g6355 Ft / kg
min. 3 db428Ft
Lorenz Pomsticks 85 g hot-spicy (Chili)
85 g5035 Ft / kg

1059Ft
Piacelli 400 g all arrabbiata pasta chili
400 g2648 Ft / kg

912Ft
Maestro Pietro 392 g chili con carne (Gluténmentes)
392 g2327 Ft / kg
min. 4 db371Ft
Elephant Snack 70 g lapos perec chili-lime
70 g5300 Ft / kg
Chilis ízek a bátraknak.
Gumicukor
min. 2 db539Ft
Amos 65 g peelerz mango gumicukor
65 g8292 Ft / kg
min. 30 db62Ft
Prestige 8 g gyümölcs ízű töltött gumicukor (Autó) 30 db
8 g7750 Ft / kg
min. 30 db62Ft
Prestige 8 g gyümölcs ízű töltött gumicukor (Happy Catie) 30 db
8 g7750 Ft / kg
min. 2 db539Ft
Amos 65 g peelerz grape gumicukor
65 g8292 Ft / kg
min. 48 db129Ft
Red Band Tutti Frutti Gumicukor 15 g cola
15 g8600 Ft / kg
min. 4 db219Ft
Damla 80 g gummy alphabet vegyes gumicukor
80 g
min. 4 db216Ft
Pedro 80 g Monkey&Bananas gumicukor
80 g2700 Ft / kg
min. 4 db216Ft
Pedro 80 g fun burgers gumicukor
80 g2700 Ft / kg
min. 4 db269Ft
Zozole 75 g minions eper-banán ízű gumicukor
75 g3587 Ft / kg
min. 2 db459Ft
Trolli 100 g gumicukor playmouse
100 g4590 Ft / kg
min. 4 db238Ft
Capybara 22 g gumicukor kulcstartóval
22 g10 818 Ft / kg
min. 4 db359Ft
Vidal 85 g spagetti gumicukor
85 g4224 Ft / kg
min. 2 db459Ft
Trolli 100 g gumicukor bananas
100 g4590 Ft / kg
min. 4 db292Ft
Sushi Candies 55 g gumicukor
55 g5309 Ft / kg
min. 24 db245Ft
Hamm Burger 50 g gumicukor
500 g490 Ft / kg
min. 4 db216Ft
Pedro 80 g sharks cápa gumicukor
80 g2700 Ft / kg
min. 2 db747Ft
Gommy's 80 g frankenstein gumicukor
80 g9338 Ft / kg
min. 4 db219Ft
Damla 80 g cola ízű gumicukor
80 g
min. 4 db349Ft
Asian Food Gumicukor 42 g (1229)
42 g8310 Ft / kg
min. 4 db219Ft
Damla 80 g gummy bear vegyes gumicukor
80 g
min. 4 db299Ft
Millenium BOOM Cola ízű gumicukor 70 g
70 g4271 Ft / kg
min. 2 db461Ft
Yum&Joy 57 g cukorka gél + gumicukor
57 g8088 Ft / kg
min. 2 db889Ft
Gummies 125 g tetris - gyümölcs ízű gumicukor
125 g7112 Ft / kg
min. 4 db219Ft
Damla 80 g gummy crocodiles vegyes gumicukor
80 g

929Ft
Brain Blasters 100 g sour worms gumicukor
100 g9290 Ft / kg
min. 4 db276Ft
Yummi 70 g gummi funny cola gumicukor
70 g
min. 4 db219Ft
Damla 80 g gummy cheesecake vegyes gumicukor
80 g
min. 4 db299Ft
Zozole 75 g zombie eper ízű gumicukor
75 g3987 Ft / kg
min. 4 db299Ft
Zozole 75 g ghost sticks gyümölcsízű gumicukor
75 g3987 Ft / kg
min. 4 db219Ft
Damla 80 g gummy worms vegyes gumicukor
80 g
Az édes kör a filmhez.