Halloween édesség: cukorka és nasi a csokit vagy csalunk estére
Halloweenkor sok kis kéz kopogtat, ezért érdemes nagyobb tételben készülni.
Szezonális halloween termékeket és jól osztható édességeket gyűjtöttünk össze.
Halloween termékek

1134Ft
Mr. Brownie 200 g halloween-i (8*25g-zacskós)
200 g5670 Ft / kg
min. 4 db324Ft
Halloween Dragee 70 g
70 g4629 Ft / kg
min. 2 db463Ft
Kinder 35 g halloween figurák
35 g13 229 Ft / kg

944Ft
Kinder 150 g chocolate T12 halloween
150 g6293 Ft / kg

2410Ft
Toffifee 375 g halloween
375 g6427 Ft / kg

994Ft
Hamlet 175 g fun halloween mallow mix
175 g5680 Ft / kg
min. 3 db189Ft
Demi 33 g halloween - holland szirupos ostya
33 g

2020Ft
Bebeto 396 g halloween mix gumicukor
396 g5101 Ft / kg

1790Ft
Kinder 122 g halloween mini friends caramel
122 g14 672 Ft / kg

1790Ft
Kinder 122 g halloween mini friends crunchy biscuit
122 g14 672 Ft / kg

1116Ft
Bersi Snack Maxi 300 g sajtos golyók halloween limitált
300 g3720 Ft / kg
min. 6 db142Ft
Cornexi 30 g zab rudi halloween - Vaníliás-Pillecukros, kakaós bevonattal
30 g4733 Ft / kg
Szezonális, tematikus édességek.
Gumicukor
min. 2 db539Ft
Amos 65 g peelerz mango gumicukor
65 g8292 Ft / kg
min. 30 db62Ft
Prestige 8 g gyümölcs ízű töltött gumicukor (Autó) 30 db
8 g7750 Ft / kg
min. 30 db62Ft
Prestige 8 g gyümölcs ízű töltött gumicukor (Happy Catie) 30 db
8 g7750 Ft / kg
min. 2 db539Ft
Amos 65 g peelerz grape gumicukor
65 g8292 Ft / kg
min. 48 db129Ft
Red Band Tutti Frutti Gumicukor 15 g cola
15 g8600 Ft / kg
min. 4 db219Ft
Damla 80 g gummy alphabet vegyes gumicukor
80 g
min. 4 db216Ft
Pedro 80 g Monkey&Bananas gumicukor
80 g2700 Ft / kg
min. 4 db216Ft
Pedro 80 g fun burgers gumicukor
80 g2700 Ft / kg
min. 4 db269Ft
Zozole 75 g minions eper-banán ízű gumicukor
75 g3587 Ft / kg
min. 2 db459Ft
Trolli 100 g gumicukor playmouse
100 g4590 Ft / kg
min. 4 db238Ft
Capybara 22 g gumicukor kulcstartóval
22 g10 818 Ft / kg
min. 4 db359Ft
Vidal 85 g spagetti gumicukor
85 g4224 Ft / kg
min. 2 db459Ft
Trolli 100 g gumicukor bananas
100 g4590 Ft / kg
min. 4 db292Ft
Sushi Candies 55 g gumicukor
55 g5309 Ft / kg
min. 24 db245Ft
Hamm Burger 50 g gumicukor
500 g490 Ft / kg
min. 4 db216Ft
Pedro 80 g sharks cápa gumicukor
80 g2700 Ft / kg
min. 2 db747Ft
Gommy's 80 g frankenstein gumicukor
80 g9338 Ft / kg
min. 4 db219Ft
Damla 80 g cola ízű gumicukor
80 g
min. 4 db349Ft
Asian Food Gumicukor 42 g (1229)
42 g8310 Ft / kg
min. 4 db219Ft
Damla 80 g gummy bear vegyes gumicukor
80 g
min. 4 db299Ft
Millenium BOOM Cola ízű gumicukor 70 g
70 g4271 Ft / kg
min. 2 db461Ft
Yum&Joy 57 g cukorka gél + gumicukor
57 g8088 Ft / kg
min. 2 db889Ft
Gummies 125 g tetris - gyümölcs ízű gumicukor
125 g7112 Ft / kg
min. 4 db219Ft
Damla 80 g gummy crocodiles vegyes gumicukor
80 g

929Ft
Brain Blasters 100 g sour worms gumicukor
100 g9290 Ft / kg
min. 4 db276Ft
Yummi 70 g gummi funny cola gumicukor
70 g
min. 4 db219Ft
Damla 80 g gummy cheesecake vegyes gumicukor
80 g
min. 4 db299Ft
Zozole 75 g zombie eper ízű gumicukor
75 g3987 Ft / kg
min. 4 db299Ft
Zozole 75 g ghost sticks gyümölcsízű gumicukor
75 g3987 Ft / kg
min. 4 db219Ft
Damla 80 g gummy worms vegyes gumicukor
80 g
Könnyen osztható, gyerekkedvenc.
Cukorka
min. 6 db179Ft
Nazari 46 g askam kakaó ízű krémmel töltött piskóta cukorkadrazséval szórva
46 g3891 Ft / kg
min. 4 db346Ft
Orbit Strong Mint 28 g cukormentes cukorka
28 g12 357 Ft / kg
min. 2 db499Ft
Microse 75 g méz cukorka
75 g6653 Ft / kg
min. 4 db346Ft
Orbit Spearmint 28 g cukormentes cukorka
28 g12 357 Ft / kg

1039Ft
Mike and Ike 120 g red rageous cseresznye és bogyó ízű cukorka
120 g8658 Ft / kg
min. 4 db279Ft
Nordwind 25 g cukorka borsmenta
25 g11 160 Ft / kg
min. 4 db279Ft
Nordwind 25 g cukorka cseresznye
25 g11 160 Ft / kg
min. 4 db279Ft
Nordwind 25 g cukorka fodormenta
25 g11 160 Ft / kg
min. 2 db709Ft
Diablo 75 g cukorka epres (cukormentes)
75 g9453 Ft / kg
min. 4 db279Ft
Nord Adrenalin 98 g pezsgős cukorka
98 g2847 Ft / kg
min. 70 db143Ft
Johnny Bee 14 g cukorka karóra
14 g10 214 Ft / kg
min. 4 db279Ft
Nordwind 25 g cukorka mentol-eukaliptusz
25 g11 160 Ft / kg
min. 3 db409Ft
Compass 14 g erdei gyümölcsös cukorka
14 g29 214 Ft / kg
min. 2 db461Ft
Yum&Joy 57 g cukorka gél + gumicukor
57 g8088 Ft / kg
min. 3 db409Ft
Compass 14 g menthol extra strong cukorka
14 g29 214 Ft / kg
min. 3 db409Ft
Compass 14 g lemon fresh mints cukorka
14 g29 214 Ft / kg
min. 2 db689Ft
Compass 20 g intense black menthol mints cukorka
20 g34 450 Ft / kg
min. 4 db269Ft
Zozole 75 g minions musss gyümölcs ízű cukorka
75 g3587 Ft / kg
min. 200 db29Ft
Fini 200Db-os Booom Cukorka Epres 1 kg
5 g5800 Ft / kg
min. 200 db29Ft
Fini 200Db-os Booom Cukorka Kólás 1 kg
5 g5800 Ft / kg

1017Ft
Mike and Ike 120 g ice cream truck cukorka
120 g8475 Ft / kg

1017Ft
Mike and Ike 120 g thrill ride mix cukorka
120 g8475 Ft / kg

1039Ft
Mike and Ike 120 g jolly joes szőlő ízű cukorka
120 g8658 Ft / kg
min. 4 db259Ft
Cevhere 90 g fruit zselés cukorkák
90 g2878 Ft / kg

1039Ft
Mike and Ike 120 g sour blue raspberry-savanyú kék málna ízű cukorka
120 g8658 Ft / kg
min. 6 db142Ft
Sölen 33 g papita szelet karamellel és cukorkadrazsékkal
33 g4303 Ft / kg
min. 2 db489Ft
Snake Bubble 5 g buborékfújó cukorkával (1702)
5 g97 800 Ft / kg
min. 3 db409Ft
Yum&Joy 40 g cluster candy gumicukor cukorkás kéreggel
40 g10 225 Ft / kg
min. 2 db779Ft
Xmas Key Chain - Karácsonyi kulcstartó cukorkával 5 g
5 g155 800 Ft / kg
min. 4 db399Ft
Yum&Joy 26 g cluster candy stick - gumicukor rúd cukorkás kéreggel
26 g15 346 Ft / kg
Egyenként csomagolt cukorkák.