Protein szelet és sport snack: nasi edzés után és útközben
Edzés után, túrán vagy egy hosszú munkanapon jól jön egy gyors, laktató falat.
Itt a protein termékeket, müzliszeleteket és zabos snackeket találod egy helyen.
Protein termékek
min. 4 db289Ft
Biotech 30 g protein müzli szelet barack
30 g9633 Ft / kg
min. 4 db254Ft
Cerbona Protein Pisztáciás 35 g
35 g7257 Ft / kg
min. 3 db254Ft
Cerbona Protein Csoki-Karamel 35 g
35 g7257 Ft / kg
min. 4 db371Ft
Go On 50 g protein crisp szelet kakaó
50 g7420 Ft / kg
min. 3 db469Ft
Biotech 45 g protein max dupla csokoládé szelet
45 g10 422 Ft / kg
min. 3 db254Ft
Cerbona Protein Banános 35 g
35 g7257 Ft / kg
min. 2 db604Ft
Biotech 50 g chunky protein crunchy caramel szelet
50 g12 080 Ft / kg
min. 3 db469Ft
Biotech 45 g protein max pisztácia szelet
45 g10 422 Ft / kg
min. 4 db371Ft
Go On 45 g protein crisp szelet pisztácia
45 g8244 Ft / kg
min. 2 db601Ft
Popcrop Protein Piramis Snack 60 g Paradicsom-Bazsalikom,Gluténmentes
60 g10 017 Ft / kg
min. 3 db529Ft
Mogyi 70 g protein mix
70 g7557 Ft / kg
min. 3 db216Ft
Cornexi 30 g crunch protein snack vajas sajtos
30 g7200 Ft / kg
min. 4 db289Ft
Biotech 30 g protein müzli szelet áfonya-málna
30 g9633 Ft / kg
min. 2 db604Ft
Biotech 50 g chunky protein coconut dream szelet
50 g12 080 Ft / kg
min. 3 db216Ft
Cornexi 30 g crunch protein snack sós répás
30 g7200 Ft / kg
min. 2 db639Ft
Popcrop Protein Piramis Snack 60 g Kimchi, gluténmentes
60 g10 650 Ft / kg
min. 2 db639Ft
Popcrop Protein Piramis Snack 60 g tikka Masala, gluténmentes
60 g10 650 Ft / kg
min. 4 db370Ft
Go On 50 g protein crisp szelet cookie-caramel
50 g7400 Ft / kg
min. 2 db639Ft
Popcrop Protein Piramis Snack 60 g sweet Thai, gluténmentes
60 g10 650 Ft / kg
min. 3 db559Ft
Popcrop Protein Piramis Snack 60 g Sajt-Hagyma, gluténmentes
60 g9317 Ft / kg
min. 4 db371Ft
Go On 50 g protein crisp szelet vörös áfonyával
50 g7420 Ft / kg
min. 2 db728Ft
Popcrop Protein Piramis Snack 60 g fehér Szarvasgombával, gluténmentes
60 g12 133 Ft / kg
min. 3 db216Ft
Cornexi 30 g crunch protein snack joghurtos zöld fűszeres
30 g7200 Ft / kg
min. 2 db459Ft
Cornexi 50 g protein Banános- fehér csokoládés alappor Zabbal, poharas sütemény készítéséhez
50 g9180 Ft / kg
min. 6 db149Ft
Nestlé Fitness Szelet 20 g kakaós proteinnel
20 g7450 Ft / kg
Fehérjében gazdag szeletek és snackek.
Müzliszeletek
min. 6 db129Ft
Balaton Szelet Tej 27 g (Kék)
27 g4778 Ft / kg
min. 5 db287Ft
Mars Szelet 51 g
51 g5627 Ft / kg
min. 5 db299Ft
Bounty Tejcsokoládés Szelet 57 g
57 g5246 Ft / kg
min. 4 db226Ft
Cerbona Szelet Gluténmentes Étcsoki-Málna 35 g
35 g6457 Ft / kg
min. 6 db129Ft
Balaton Szelet Classic 27 g (Piros-Ét)
27 g4778 Ft / kg
min. 3 db209Ft
Knoppers 40 g szelet
40 g5225 Ft / kg
min. 5 db195Ft
Milky Way 21.5 g tej szelet
22 g8864 Ft / kg
min. 6 db144Ft
Roshen Szelet 29 g tej földimogyorós
29 g4966 Ft / kg
min. 6 db144Ft
Roshen Szelet 30 g tej karamellás
30 g4800 Ft / kg
min. 5 db209Ft
Knoppers 40 g szelet nutbar dark
40 g5225 Ft / kg
min. 6 db144Ft
Roshen Szelet 33 g tej créme brulée
33 g4364 Ft / kg
min. 3 db169Ft
Saleks Chuvs 30 g nápolyi szelet eperrel és földimogyoróval
30 g
min. 4 db302Ft
Snickers Szelet 50 g
50 g6040 Ft / kg
min. 5 db299Ft
Twix Szelet 50 g
50 g5980 Ft / kg
min. 4 db322Ft
3 Bit Szelet 46 g
46 g7000 Ft / kg
min. 6 db128Ft
Balaton Szelet Citrom 27 g
27 g4741 Ft / kg
min. 5 db245Ft
Csemege Szelet Kapucíner 31 g
31 g7903 Ft / kg
min. 6 db144Ft
Roshen Szelet 29 g duplamogyorós tej
29 g4966 Ft / kg
min. 6 db149Ft
Lissé 31 g sóskaramellás szelet tejcsokoládéval mártva
31 g4806 Ft / kg
min. 4 db289Ft
Biotech 30 g protein müzli szelet barack
30 g9633 Ft / kg
min. 4 db226Ft
Cerbona Szelet Gluténmentes Magvas-Gyümölcs 35 g
35 g6457 Ft / kg
min. 4 db226Ft
Cerbona Szelet Gluténmentes Epres-Chia magos 35 g
35 g6457 Ft / kg
min. 3 db169Ft
Saleks Chuvs 30 g nápolyi szelet mangóval és földimogyoróval
30 g
min. 4 db307Ft
Kit-Kat Szelet 41.5 g
42 g7310 Ft / kg
min. 5 db297Ft
Twix szelet 46 g fehércsoki
46 g6457 Ft / kg
min. 5 db249Ft
Vadász Szelet Feketeerdő 25 g
25 g9960 Ft / kg
min. 5 db243Ft
Csemege Szelet Sport XL 42 g
42 g5786 Ft / kg
min. 4 db226Ft
Cerbona Szelet Gluténmentes Csoki - Narancs 35 g
35 g6457 Ft / kg
min. 4 db371Ft
Go On 50 g protein crisp szelet kakaó
50 g7420 Ft / kg
min. 6 db149Ft
Lissé 31 g kakaós-rumos szelet étcsokoládéval mártva
31 g4806 Ft / kg
Könnyű nasi a táskába.
Zabos finomságok
min. 6 db179Ft
Cornexi 30 g zab rudi gránátalma HCN -Gluténmentes
30 g5967 Ft / kg
min. 6 db179Ft
Cerbona Zabkása 55 g csokoládés
55 g3255 Ft / kg
min. 6 db178Ft
Cerbona Zabkása 50 g matcha - vanília ízű HCN
50 g3560 Ft / kg
min. 3 db359Ft
Győri Édes Zabfalatok 188 g 38% zab
188 g1910 Ft / kg
min. 6 db143Ft
Cornexi 30 g zab rudi citrom-lime
30 g4767 Ft / kg
min. 6 db137Ft
Cornexi 30 g zab rudi csokoládés
30 g4567 Ft / kg
min. 6 db137Ft
Cornexi 30 g zab rudi narancsos
30 g4567 Ft / kg
min. 6 db137Ft
Cornexi 30 g zab rudi málnás
30 g4567 Ft / kg
min. 6 db143Ft
Cornexi 30 g zab rudi sós-karamellás
30 g4767 Ft / kg
min. 6 db153Ft
Cornexi 30 g zab rudi citrom-lime édesítőszerrel
30 g5100 Ft / kg
min. 6 db178Ft
Cornexi Zabkása 55 g sárgabarackos joghurtos
55 g3236 Ft / kg
min. 6 db179Ft
Cerbona Zabkása 55-65G Erdei Gyümölcsös
65 g2754 Ft / kg
min. 6 db113Ft
Cerbona Rudi 30 g almás pite ízű zabrúd almás Töltelékkel, kakaós bevonattal
30 g3767 Ft / kg
min. 6 db179Ft
Cerbona Zabkása 50 g málna - sajttorta ízű HCN
50 g3580 Ft / kg
min. 6 db137Ft
Cornexi 30 g zab rudi sárgabarackos
30 g4567 Ft / kg
min. 6 db178Ft
Cornexi 55 g zabkása almás-fahéjas HCN
55 g3236 Ft / kg
min. 6 db137Ft
Cornexi 30 g zab rudi epres
30 g4567 Ft / kg
min. 2 db708Ft
Győri Édes Zabfalatok 215 g csokis
215 g3293 Ft / kg
min. 6 db179Ft
Cornexi 30 g alakreform zabrudi kék áfonyás HCN gluténmentes
30 g5967 Ft / kg
min. 6 db178Ft
Cornexi 55 g zabkása vanília eperdarabokkal HCN
55 g3236 Ft / kg
min. 6 db129Ft
Cornexi Kids 30 g zabrudi vaníliás-epres töltelékkel joghurtos bevonattal
30 g4300 Ft / kg
min. 6 db178Ft
Cornexi 55 g zabkása Áfonya, chia mag HCN
55 g3236 Ft / kg
min. 6 db178Ft
Cerbona Zabkása 50 g étcsokoládés-meggyes HCN
50 g3560 Ft / kg
min. 6 db178Ft
Cornexi 55 g zabkása Pirosgyümölcs,Chia mag
55 g3236 Ft / kg
min. 3 db359Ft
Detki Zab Álom 150 g meggyes zabpelyhes keksz
150 g2393 Ft / kg
min. 3 db359Ft
Detki Zab Álom 150 g almás zabpelyhes keksz
150 g2393 Ft / kg
min. 6 db153Ft
Cornexi 30 g zab rudi epres édesítőszerrel
30 g5100 Ft / kg
min. 6 db179Ft
Cornexi 30 g zab rudi sárgabarackos-gluténmentes
30 g5967 Ft / kg
min. 6 db179Ft
Cornexi 30 g zab rudi eper-gluténmentes
30 g5967 Ft / kg
min. 6 db153Ft
Cornexi 30 g zab rudi sárgabarackos édesítőszerrel
30 g5100 Ft / kg
Zabkása és zabos snackek gyors reggelihez.