Gluténmentes, vegán és laktózmentes termékek online
Speciális étrend mellett is jó, ha egy helyen, jó áron tudsz bevásárolni.
Összegyűjtöttük a gluténmentes, vegán, laktózmentes és cukormentes termékeket. Vásárlás előtt mindig nézd meg az összetevőket és a jelöléseket.
Gluténmentes termékek
min. 4 db226Ft
Cerbona Szelet Gluténmentes Étcsoki-Málna 35 g
35 g6457 Ft / kg
min. 6 db179Ft
Cornexi 30 g zab rudi gránátalma HCN -Gluténmentes
30 g5967 Ft / kg
min. 6 db109Ft
Haas Instant Élesztő 7 g gluténmentes
7 g15 571 Ft / kg
min. 6 db159Ft
Mester Kedvenc Pufi 70 g gluténmentes sós
70 g2271 Ft / kg
min. 200 db24Ft
Vidal Savanyú Nyalóka 200 db gluténmentes palipica 11019
5 g4800 Ft / kg
min. 5 db229Ft
Mester Kedvenc Pufi 80 g gluténmentes gyümölcsízű
80 g2863 Ft / kg
min. 24 db99Ft
Morello 18 g puffy cream tejes gluténmentes
18 g5500 Ft / kg
min. 6 db159Ft
Mester Kedvenc Pufi 50 g gluténmentes baconos
50 g3180 Ft / kg
min. 4 db226Ft
Cerbona Szelet Gluténmentes Magvas-Gyümölcs 35 g
35 g6457 Ft / kg
min. 3 db360Ft
Biopont 60 g extrudált kölesgolyó - kakaós Gluténmentes,Vegán
60 g6000 Ft / kg
min. 4 db226Ft
Cerbona Szelet Gluténmentes Epres-Chia magos 35 g
35 g6457 Ft / kg
min. 4 db319Ft
Fit Reggeli 60 g rizskása Mandulával&Sós Karamellel,Gluténmentes
60 g5317 Ft / kg
min. 4 db226Ft
Cerbona Szelet Gluténmentes Csoki - Narancs 35 g
35 g6457 Ft / kg
min. 4 db309Ft
Fit Reggeli 60 g rizskása inulinnal Étcsokoládé,Gluténmentes
60 g5150 Ft / kg
min. 3 db360Ft
Biopont 60 g extrudált kölesgolyó - fahéjas Gluténmentes,Vegán
60 g6000 Ft / kg
min. 6 db179Ft
Cornexi 30 g alakreform zabrudi kék áfonyás HCN gluténmentes
30 g5967 Ft / kg
min. 2 db589Ft
Sam Mills Pasta D'Oro 500 g cérnácska gluténmentes
500 g1178 Ft / kg
min. 2 db601Ft
Popcrop Protein Piramis Snack 60 g Paradicsom-Bazsalikom,Gluténmentes
60 g10 017 Ft / kg
min. 2 db657Ft
Schar Salinis 60 g gluténmentes sósperec
60 g10 950 Ft / kg
min. 2 db738Ft
Biopont 200 g panírmorzsa gluténmentes vegán
200 g3690 Ft / kg

1153Ft
Marlenka 100 g torta diós gluténmentes
100 g

979Ft
Cérea Kakaós Rizspehely Gluténmentes 300 g
300 g3263 Ft / kg
min. 3 db409Ft
Biopont 45 g gluténmentes sóspálcika vegán
45 g9089 Ft / kg
min. 2 db834Ft
Natrue 1 l barista zabital gluténmentes
1 l834 Ft / L
min. 5 db159Ft
Figaro Choco Bananas 20 g gluténmentes
20 g7950 Ft / kg

979Ft
Cérea Kakaós Golyó Gluténmentes 300 g
300 g3263 Ft / kg

979Ft
Cérea Kakaós Maci Gluténmentes 300 g
300 g3263 Ft / kg

979Ft
Cérea Kakaós Kagyló Gluténmentes 300 g
300 g3263 Ft / kg
min. 3 db409Ft
Biopont 45 g gluténmentes sóspálcika paprikás vegán
45 g9089 Ft / kg
min. 4 db319Ft
Fit Reggeli 60 g rizskása Áfonyával,Gluténmentes
60 g5317 Ft / kg
Gluténmentes nassolnivalók és alapanyagok.
Vegán termékek
min. 5 db195Ft
Milky Muu Szívószál 30 g eper ízű vegán
30 g6500 Ft / kg
min. 3 db360Ft
Biopont 60 g extrudált kölesgolyó - kakaós Gluténmentes,Vegán
60 g6000 Ft / kg
min. 3 db360Ft
Biopont 60 g extrudált kölesgolyó - fahéjas Gluténmentes,Vegán
60 g6000 Ft / kg
min. 2 db738Ft
Biopont 200 g panírmorzsa gluténmentes vegán
200 g3690 Ft / kg
min. 3 db409Ft
Biopont 45 g gluténmentes sóspálcika vegán
45 g9089 Ft / kg
min. 3 db409Ft
Biopont 45 g gluténmentes sóspálcika paprikás vegán
45 g9089 Ft / kg
min. 3 db549Ft
Riddle 43 g mogyoróvajas ostyaszelet áfonyával vegán
43 g12 767 Ft / kg
min. 2 db602Ft
Maestro Pietro 400 g ázsiai zöldségcurry (Vegán,Gluténmentes)
400 g1505 Ft / kg
min. 3 db439Ft
Celiko Piskóta Lisztkeverék 200 g glutén Mentes,Vegán
200 g2195 Ft / kg
min. 3 db409Ft
Biopont 46 g gluténmentes sóspálcika füstös ízű vegán
46 g8891 Ft / kg
min. 3 db359Ft
Biopont 100 g extrudált kölesgolyó - enyhén sós Gluténmentes,Vegán
100 g3590 Ft / kg
min. 2 db759Ft
Maestro Pietro 400 g mexikói szószos vörösbab (Vegán,Gluténmentes)
400 g1898 Ft / kg
min. 6 db159Ft
Celiko Puding 40 g vanília Cukor&Glutén Mentes, vegán
40 g3975 Ft / kg
min. 6 db159Ft
Celiko Puding 40 g csokoládé Cukor&Glutén Mentes, vegán
40 g3975 Ft / kg
min. 3 db360Ft
Biopont 60 g extrudált rizsgolyó spenóttal és póréhagymával Gluténmentes,Vegán
60 g6000 Ft / kg
min. 2 db569Ft
Biopont 50 g BioSaurus babe - kukoricás snack ketchupos Gluténmentes,Vegán
50 g11 380 Ft / kg
min. 3 db399Ft
Biopont 55 g extrudált rizsgolyó szilvával és fahéjjal Gluténmentes,Vegán
55 g7255 Ft / kg

1159Ft
Mr. Brownie 200 g vegán belga csokidarabokkal (8*25G-Zacskós)
200 g5795 Ft / kg

1188Ft
Biopont 400 ml kombucha élőflórás ital original gluténmentes vegán (DRS)
400 ml2970 Ft / L
min. 4 db289Ft
Biopont 25 g dragon snack extrudált kukorica valódi vaníliával Gluténmentes, vegán
25 g11 560 Ft / kg
min. 4 db289Ft
Biopont 25 g dragon snack extrudált kukorica sós-karamellás Gluténmentes, vegán
25 g11 560 Ft / kg

1188Ft
Biopont 400 ml kombucha ZERO élőflórás ital málnás gluténmentes vegán (DRS)
400 ml2970 Ft / L

1188Ft
Biopont 400 ml kombucha élőflórás Ital, gyömbér-citromos gluténmentes vegán (DRS)
400 ml2970 Ft / L
Növényi alapú édességek és snackek.
Laktózmentes termékek
min. 6 db287Ft
Hell Energy Coffee 250 ml sós-karamella laktózmentes
250 ml1148 Ft / L
min. 3 db519Ft
Lea Life 95 g ostyaszelet vanília hozzáadott Cukor-, Glutén-, laktózmentes
95 g5463 Ft / kg
min. 2 db859Ft
Appel 200 g hering filé zöldséggel és gyömbérrel glutén - laktózmentes
200 ml4295 Ft / L
min. 3 db517Ft
Lea Life 95 g ostyaszelet kakaó hozzáadott Cukor-, Glutén-, laktózmentes
95 g5442 Ft / kg
min. 2 db859Ft
Appel 200 g hering filé mangóval és curryvel glutén - laktózmentes
200 ml4295 Ft / L
Tejérzékenyeknek is.
Cukormentes termékek
min. 4 db277Ft
Detki Háztartási Keksz Cukormentes 160 g
160 g1731 Ft / kg
min. 6 db119Ft
Cerbona Müzliszelet 20 g kakaó-mogyoró cukormentes
20 g5950 Ft / kg
min. 6 db119Ft
Cerbona Müzliszelet 20 g piros-gyümölcs cukormentes
20 g5950 Ft / kg
min. 4 db346Ft
Orbit Strong Mint 28 g cukormentes cukorka
28 g12 357 Ft / kg
min. 4 db346Ft
Orbit Spearmint 28 g cukormentes cukorka
28 g12 357 Ft / kg

1069Ft
Oreo 62 g csokis - cukormentes
62 g17 242 Ft / kg
min. 4 db359Ft
Verbena 60 g gyömbér cukormentes
60 g5983 Ft / kg
min. 4 db359Ft
Verbena 60 g csipkebogyó cukormentes
60 g5983 Ft / kg
min. 4 db359Ft
Verbena 60 g bodza cukormentes
60 g5983 Ft / kg
min. 2 db709Ft
Diablo 75 g gyümölcskaramella (cukormentes)
75 g9453 Ft / kg
min. 2 db709Ft
Diablo 75 g cukorka epres (cukormentes)
75 g9453 Ft / kg
min. 2 db709Ft
Diablo 75 g gumi maci (cukormentes)
75 g9453 Ft / kg
min. 2 db859Ft
Vivil 60 g cukormentes feketeribizlis torokcukor
60 g14 317 Ft / kg

1049Ft
Diablo 150 g kókusz keksz (cukormentes)
150 g6993 Ft / kg
min. 2 db859Ft
Vivil 60 g cukormentes mentolos-eukaliptuszos torokcukor
60 g14 317 Ft / kg

1049Ft
Diablo 150 g csokis-földimogyorós keksz (cukormentes)
150 g6993 Ft / kg
min. 2 db859Ft
Vivil 60 g cukormentes exta erős borsmentás torokcukor
60 g14 317 Ft / kg
min. 3 db449Ft
Werther's Original 70 g classic cukormentes cream candies sugarfree
70 g6414 Ft / kg
Hozzáadott cukor nélküli édességek és italok.