Bob termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 4 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
4 termék
min. 2 db848Ft
Bob 0,36 l fruit berry bubble tea (erdei gyümölcsös fekete tea, áfonya boboával)
360 ml2356 Ft / L
min. 2 db848Ft
Bob 0,36 l blue lime bubble tea (citrom-zöldalmás zöld tea, lime boboával)
360 ml2356 Ft / L
min. 2 db848Ft
Bob 0,36 l tropical mix bubble tea (trópusi gyümölcsös fekete tea, mangó boboával)
360 ml2356 Ft / L
min. 2 db848Ft
Bob 0,36 l sakura peach bubble tea (barack-licsis zöld tea, szőlő boboával)
360 ml2356 Ft / L