M&M's termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 8 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
8 termék
min. 4 db351Ft
M&M Crispy 36 g
36 g9750 Ft / kg
min. 4 db349Ft
M&M's 45 g csokoládés
45 g7756 Ft / kg
min. 2 db784Ft
M&M's 125 g csokoládés
125 g6272 Ft / kg
min. 2 db784Ft
M&M's 125 g mogyorós
125 g6272 Ft / kg
min. 4 db354Ft
M&M's 45 g mogyorós
45 g7867 Ft / kg
min. 2 db799Ft
M&M's 350 ml csokis tej
350 ml2283 Ft / L