FJK termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 6 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
6 termék

2581Ft
FJK 500 ml olívaolaj extra virgin
500 ml5162 Ft / L
min. 2 db747Ft
FJK 100 ml aszalt paradicsom felezett
100 ml7470 Ft / L
min. 2 db859Ft
FJK 170 g tonhal steak napraforgóolajban
170 g5053 Ft / kg

960Ft
FJK 160 g tonhalsaláta bab-mix
160 g6000 Ft / kg

960Ft
FJK 160 g tonhalsaláta mexico
160 g6000 Ft / kg
min. 2 db859Ft
FJK 170 g tonhal darabok Olajban, chilivel
170 g5053 Ft / kg