Rice Cakes termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 5 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
5 termék
min. 3 db359Ft
Rice Cakes 100 g popcorn
100 g3590 Ft / kg
min. 3 db359Ft
Rice Cakes 100 g flax sunflower len és napraforgó
100 g3590 Ft / kg
min. 3 db379Ft
Rice Cakes 100 g chia-quinoa maggal
100 g3790 Ft / kg
min. 3 db359Ft
Rice Cakes 100 g sesame salt
100 g3590 Ft / kg
min. 3 db359Ft
Rice Cakes 100 g natúr
100 g3590 Ft / kg