Pez termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 10 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
10 termék
min. 4 db267Ft
Pez Hello Kitty Fizzy Hearts 30 g (Tutti Frutti, Eper)
30 g8900 Ft / kg
min. 100 db59Ft
Pez Utántöltő 8.5 g 100 db
9 g6556 Ft / kg
min. 2 db707Ft
Pez Figura Adagolóval 1+2 Vegyes Figurák
min. 3 db433Ft
PEZ Fizzy Tutti-frutti 60 g
30 g14 433 Ft / kg
min. 2 db707Ft
Pez Figura Adagolóval 1+2 Húsvét
min. 4 db267Ft
Pez Dextrose Fruitmix 30 g /
30 g8900 Ft / kg
min. 4 db339Ft
Pez Fizzy Tutti-Frutti Óriás Rolni 46 g
46 g7370 Ft / kg