Fit Reggeli termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 6 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
6 termék
min. 4 db309Ft
Fit Reggeli 60 g rizskása inulinnal Étcsokoládé,Gluténmentes
60 g5150 Ft / kg
min. 4 db319Ft
Fit Reggeli 60 g rizskása Mandulával&Sós Karamellel,Gluténmentes
60 g5317 Ft / kg
min. 4 db319Ft
Fit Reggeli 60 g rizskása Áfonyával,Gluténmentes
60 g5317 Ft / kg
min. 4 db229Ft
Fit Reggeli 65 g zabkása étcsokoládés
65 g3523 Ft / kg
min. 4 db309Ft
Fit Reggeli 60 g rizskása Eper&Vanília Ízű,Gluténmentes
60 g5150 Ft / kg