Piros Mogyorós termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 10 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
10 termék
min. 2 db736Ft
Piros Mogyorós 70 g tejcsokoládé
70 g10 514 Ft / kg
min. 6 db210Ft
Piros Mogyorós 60 g croissant mogyorókrémmel
60 g3500 Ft / kg
min. 3 db309Ft
Piros Mogyorós 35 g étcsokoládé
35 g8829 Ft / kg

2170Ft
Piros Mogyorós 225 g étcsokoládé
225 g9644 Ft / kg
min. 2 db736Ft
Piros Mogyorós 70 g étcsokoládé
70 g10 514 Ft / kg

915Ft
Piros Mogyorós 70 g tejcsokoládé hozzáadott cukor nélkül
70 g13 071 Ft / kg

915Ft
Piros Mogyorós 70 g étcsokoládé hozzáadott cukor nélkül
70 g13 071 Ft / kg

2170Ft
Piros Mogyorós 225 g tejcsokoládé
225 g9644 Ft / kg
min. 6 db249Ft
Piros Mogyorós 25 g tejcsokoládé szelet mogyorós krémmel töltve
25 g9960 Ft / kg
min. 4 db309Ft
Piros Mogyorós 35 g tejcsokoládé
35 g8829 Ft / kg