Dr. Gerard termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 22 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
22 termék
min. 6 db159Ft
Dr. Gerard 100 g crackers mix (Sós Mix)
100 g1590 Ft / kg
min. 2 db570Ft
Dr. Gerard 165 g mini cake sponge cherry (Cseresznye Töltelék)
165 g3455 Ft / kg
min. 3 db499Ft
Dr. Gerard 160 g aloha coconut
160 g3119 Ft / kg
min. 2 db570Ft
Dr. Gerard 165 g mini cake sponge biscuit sárgabarack Töltelék, tejszín krém
165 g3455 Ft / kg
min. 2 db592Ft
Dr. Gerard 165 g listek deserowy zdobiny kakaós mártott cukros levél
165 g3588 Ft / kg
min. 3 db405Ft
Dr. Gerard 95 g keksz emberke
95 g4263 Ft / kg
min. 2 db596Ft
Dr. Gerard 170 g creamy fingers apricot (Palecki)
170 g3506 Ft / kg
min. 2 db724Ft
Dr. Gerard 175 g gingerbreads szegfűszeg és narancs ízű
175 g4137 Ft / kg
min. 2 db568Ft
Dr. Gerard 170 g karácsonyi kakaós keksz fenyőfa mintába töltött krémmel
170 g3341 Ft / kg
min. 3 db309Ft
Dr. Gerard 75 g malti keksz milk
75 g4120 Ft / kg
min. 2 db613Ft
Dr. Gerard 175 g gingerbreads (Krakkói)
175 g3503 Ft / kg
min. 3 db550Ft
Dr. Gerard 144 g rolls zebra
144 g3819 Ft / kg
min. 2 db541Ft
Dr. Gerard 165 g Precel.Czek.Csoki perec
165 g3279 Ft / kg
min. 3 db309Ft
Dr. Gerard 75 g malti keks dark crispy
75 g4120 Ft / kg
min. 3 db362Ft
Dr. Gerard 140 g karácsonyi csillag
140 g
min. 2 db549Ft
Dr. Gerard 144 g rolls apple flavored fahéjas-almás
144 g3813 Ft / kg
min. 3 db550Ft
Dr. Gerard 144 g rolls peanut
144 g3819 Ft / kg
min. 2 db499Ft
Dr. Gerard 165 g croissant crispy (Mini Rogal)
165 g3024 Ft / kg
min. 2 db517Ft
Dr. Gerard 157 g almás fahéjas karácsonyi függelék
157 g3293 Ft / kg