Halls termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 6 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
6 termék
min. 4 db208Ft
Halls 32 g energy cola
32 g6500 Ft / kg
min. 4 db207Ft
Halls 33,5 g extra strong (Fekete)
34 g6088 Ft / kg
min. 4 db207Ft
Halls 33,5 g méz-citrom
34 g6088 Ft / kg
min. 4 db207Ft
Halls 33,5 g menthol-liptus (Kék) coolwave
34 g6088 Ft / kg
min. 4 db207Ft
Halls 33,5 g lime fresh
34 g6088 Ft / kg
min. 4 db207Ft
Halls 33,5 g forest fruit
34 g6088 Ft / kg