Werther's Original termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 8 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
8 termék
min. 2 db479Ft
Werther's Original 80 g caramel creme karamell krémmel töltött
80 g5988 Ft / kg
min. 3 db449Ft
Werther's Original 70 g classic cukormentes cream candies sugarfree
70 g6414 Ft / kg
min. 2 db479Ftref. ár: 479 Ft
Werther's Original 80 g caramel creme karamell krémmel töltött
80 g5988 Ft / kg
min. 2 db482Ft
Werther's Original 70 g soft eclair
70 g6886 Ft / kg

430Ft
Werther's Original Cukor 90 g zacskós
90 g4778 Ft / kg

1229Ft
Werther's 140 g original caramel popcorn classic
140 g8779 Ft / kg