Green House termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 7 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
7 termék
min. 2 db629Ft
Green House 340 g jalapeno paprika
340 ml1850 Ft / L
min. 2 db689Ft
Green House 120 g kapri sós lében
120 ml5742 Ft / L
min. 2 db689Ft
Green House 370 ml Savanyú, szeletelt lilahagyma
370 ml1862 Ft / L
min. 2 db649Ft
Green House 500 ml szendvicsuborka édes-savanyú
500 ml1298 Ft / L
min. 2 db497Ft
Green House 370 ml gyöngyhagyma
370 ml1343 Ft / L