Papagena termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 8 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
8 termék
min. 2 db839Ft
Papagena 120 g eper-kókusz
120 g6992 Ft / kg
min. 2 db629Ft
Papagena 150 g apple biscuits
150 g4193 Ft / kg
min. 2 db649Ft
Papagena 150 g biscuits lemon
150 g4327 Ft / kg
min. 2 db649Ft
Papagéna 150 g biscuits hazelnut
150 g4327 Ft / kg
min. 2 db649Ft
Papagena 150 g biscuits chocolate
150 g4327 Ft / kg
min. 2 db779Ft
Papagena 125 g erdnuss földimogyoró
125 g6232 Ft / kg