Happy Swing termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 7 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
7 termék
min. 2 db679Ft
Happy Swing 150 g pisztácia ízű krémmel töltött ostyarúd
150 g4527 Ft / kg
min. 3 db559Ft
Happy Swing 150 g cseresznyevirág ízű krémmel töltött ostyarúd
150 g3727 Ft / kg
min. 3 db559Ft
Happy Swing 150 g narancs ízű krémmel töltött ostyarúd
150 g3727 Ft / kg
min. 3 db559Ft
Happy Swing 150 g brownie ízű krémmel töltött ostyarúd
150 g3727 Ft / kg
min. 2 db679Ft
Happy Swing 150 g matcha ízű krémmel töltött ostyarúd
150 g4527 Ft / kg
min. 3 db559Ft
Happy Swing 150 g sós-karamellás ízű krémmel töltött ostyarúd
150 g3727 Ft / kg