El Sabor termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 16 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
16 termék

980Ft
El Sabor 300 g dip sajtos szósz
300 g3267 Ft / kg
min. 3 db383Ft
El Sabor 100 g nacho chips chili
100 g3830 Ft / kg
min. 3 db383Ft
El Sabor 100 g nacho chips texas BBQ
100 g3830 Ft / kg
min. 3 db378Ft
El Sabor 100 g nacho chips hagymás-tejfölös
100 g3780 Ft / kg
min. 2 db808Ft
El Sabor 175 g nacho 'N dip cheese
175 g4617 Ft / kg
min. 3 db383Ft
El Sabor 100 g nacho chips só
100 g3830 Ft / kg

1084Ft
El Sabor 300 g dip avokádó szósz
300 g3613 Ft / kg
min. 2 db877Ft
El Sabor 315 g dip salsa szósz
315 g2784 Ft / kg

539Ft
El Sabor 245 g big wrap - tortilla lap 25cm (4db)
245 g
min. 3 db383Ft
El Sabor 100 g nacho chips jalapeno
100 g3830 Ft / kg

607Ft
El Sabor 245 g big wrap - teljes kiőrlésű tortilla lap 25cm (4db)
245 g
min. 2 db808Ft
El Sabor 175 g nacho 'N dip avokádó
175 g4617 Ft / kg
min. 2 db808Ft
El Sabor 175 g nacho 'N dip salsa
175 g4617 Ft / kg
min. 2 db877Ft
El Sabor 300 g dip hot salsa szósz
300 g2923 Ft / kg

980Ft
El Sabor 300 g jalapenos sajtszósz
300 g3267 Ft / kg