Pedro termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 7 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
7 termék
min. 4 db216Ft
Pedro 80 g fun burgers gumicukor
80 g2700 Ft / kg
min. 4 db216Ft
Pedro 80 g Monkey&Bananas gumicukor
80 g2700 Ft / kg
min. 4 db216Ft
Pedro 80 g sharks cápa gumicukor
80 g2700 Ft / kg
min. 4 db216Ft
Pedro 80 g rainbow pencils
80 g2700 Ft / kg
min. 4 db216Ft
Pedro 80 g sour rainbow belts
80 g2700 Ft / kg
min. 4 db216Ft
Pedro 80 g sour tutti frutti belts
80 g2700 Ft / kg