Yum&Joy termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 6 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
6 termék
min. 4 db399Ft
Yum&Joy 26 g cluster candy stick - gumicukor rúd cukorkás kéreggel
26 g15 346 Ft / kg
min. 2 db461Ft
Yum&Joy 57 g cukorka gél + gumicukor
57 g8088 Ft / kg
min. 2 db461Ft
Yum&Joy 55 g Dip&Crunch- mártogatható gumicukor
55 g8382 Ft / kg
min. 4 db338Ft
Yum&Joy 35 g spooky mallow pop
35 g9657 Ft / kg
min. 3 db409Ft
Yum&Joy 40 g cluster candy gumicukor cukorkás kéreggel
40 g10 225 Ft / kg
min. 3 db449Ft
Yum&Joy 50 g hámozható gumicukor szőlő és barack
50 g8980 Ft / kg