Mr Cibus termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 8 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
8 termék
min. 2 db499Ft
Mr Cibus 314 ml szeletelt csiperke gomba
314 ml1589 Ft / L

989Ft
Mr Cibus 680 g sült paprika
680 g1454 Ft / kg
min. 3 db399Ft
Mr Cibus 425 ml csemegekukorica
425 ml939 Ft / L
min. 2 db729Ft
Mr Cibus Csemege Uborka 6-9 CM 680 g
680 g
min. 2 db859Ft
Mr Cibus Csemege Uborka 3-6 CM 680 g
680 g
min. 2 db629Ft
Mr Cibus 314 ml egész csiperkegomba
314 ml2003 Ft / L
min. 2 db779Ft
Mr Cibus 680 g ubisali hagymaágyon
680 g1146 Ft / kg