Dr. Török termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 4 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
4 termék
min. 4 db269Ft
Dr. Torok Keménycukor 75 g eukaliptusz-mentol candybon
75 g3587 Ft / kg
min. 4 db269Ft
Dr. Torok Keménycukor 75 g ánizsolaj-mentol candybon
75 g3587 Ft / kg
min. 4 db269Ft
Dr. Torok Keménycukor 75 g borsmenta-fodormenta candybon
75 g3587 Ft / kg
min. 4 db269Ft
Dr. Torok Keménycukor 75 g citrom-méz candybon
75 g3587 Ft / kg