Florin termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 6 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
6 termék
min. 2 db689Ft
Florin 380 g birsalma lekvár 59% gyümölcstartalom
380 g1813 Ft / kg
min. 2 db679Ft
Florin 300 g padlizsános zakuszka
300 g2263 Ft / kg
min. 2 db679Ft
Florin 300 g padlizsánkrém
300 g2263 Ft / kg
min. 2 db679Ft
Florin 300 g zakuszka babbal
300 g2263 Ft / kg
min. 2 db659Ft
Florin 375 g őszibarack lekvár 62%
375 g1757 Ft / kg
min. 2 db679Ft
Florin 300 g gombás zakuszka
300 g2263 Ft / kg