Attack termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 5 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
5 termék
min. 3 db109Ft
Attack Ostyaszelet 30 g choco (Csokoládé)
30 g3633 Ft / kg
min. 3 db109Ft
Attack Ostyaszelet 30 g kókuszos
30 g3633 Ft / kg
min. 3 db109Ft
Attack Ostyaszelet 30 g citrom
30 g3633 Ft / kg
min. 3 db109Ft
Attack Ostyaszelet 30 g hazelnut (Mogyoró)
30 g3633 Ft / kg
min. 3 db109Ft
Attack Ostyaszelet 30 g milk (Tej)
30 g3633 Ft / kg