Sottolestelle termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 8 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
8 termék

1637Ft
Sottolestelle 200 g bio pisztáciakrémmel töltött keksz
200 g8185 Ft / kg

1657Ft
Sottolestelle 250 g bio GM Kukorica- és rizskeksz csokoládédarabokkal
250 g6628 Ft / kg

1469Ft
Sottolestelle 200 g bio kókuszos krémmel töltött kakaós keksz
200 g7345 Ft / kg

1401Ft
Sottolestelle 200 g bio keksz áfonya lekvárral töltve
200 g7005 Ft / kg

1469Ft
Sottolestelle 200 g bio kakaós krémmel töltött kakaós keksz
200 g7345 Ft / kg

1301Ft
Sottolestelle 200 g bio mogyorókrémmel töltött keksz
200 g6505 Ft / kg