Belgian termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 32 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
32 termék
2259Ft
Belgian 200 g café latte
200 g11 295 Ft / kg

2064Ft
Belgian Seashells 195 g tengergyümölcse desszert
195 g10 585 Ft / kg
min. 2 db868Ft
Belgian 65 g hearts valentine
65 g13 354 Ft / kg

1240Ft
Belgian Dark 85% 100 g étcsokoládé
100 g12 400 Ft / kg

2115Ft
Belgian 150 g pralinés pistachio
150 g14 100 Ft / kg

1545Ft
Belgian 200 g trüffel original love
200 g7725 Ft / kg

951Ft
Belgian Milk Salted Caramel 100 g tejcsokoládé
100 g9510 Ft / kg
min. 2 db832Ft
Belgian 65 g hearts hazelnut
65 g12 800 Ft / kg

2115Ft
Belgian 150 g pralinés stawberry
150 g14 100 Ft / kg

1130Ft
Belgian 100 g dark cherry
100 g11 300 Ft / kg

1426Ft
Belgian Fancy Truffles 200 g orange
200 g7130 Ft / kg
min. 2 db832Ft
Belgian 65 g hearts salted brownie
65 g12 800 Ft / kg
min. 2 db832Ft
Belgian Seashells 65 g tengergyümölcse desszert
65 g12 800 Ft / kg

1426Ft
Belgian Fancy Truffles 200 g salted caramel
200 g7130 Ft / kg

1084Ft
Belgian 70 g milk no sugar
70 g15 486 Ft / kg

1426Ft
Belgian Fancy Truffles 200 g champagne
200 g7130 Ft / kg
min. 2 db832Ft
Belgian Seashells 65 g salted caramel tengergyümölcse desszert
65 g12 800 Ft / kg

1426Ft
Belgian Fancy Truffles 200 g hazelnut
200 g7130 Ft / kg

2064Ft
Belgian 200 g hearts hazelnut szívdesszert
200 g10 320 Ft / kg

2260Ft
Belgian 200 g tiramisu
200 g11 300 Ft / kg
min. 2 db832Ft
Belgian Seashells Dark 60 g tengergyümölcse desszert
60 g13 867 Ft / kg

1084Ft
Belgian 70 g dark no sugar
70 g15 486 Ft / kg

1070Ft
Belgian Dark 72% 100 g étcsokoládé
100 g10 700 Ft / kg

2115Ft
Belgian 150 g pralinés mango
150 g14 100 Ft / kg

951Ft
Belgian Milk Hazelnut Crunch 100 g tejcsokoládé ropogós mogyoróval
100 g9510 Ft / kg
min. 2 db832Ft
Belgian Seashells 65 g vanilla tengergyümölcse desszert
65 g12 800 Ft / kg

1130Ft
Belgian Dark Orange 100 g étcsokoládé narancs darabkakkal
100 g11 300 Ft / kg