Lafesta termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 9 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
9 termék
min. 2 db801Ft
Cappuccino Lafesta Dobozos Forrócsoki 250 g
250 g3204 Ft / kg
min. 3 db329Ft
Cappuccino Lafesta Utántöltő Mogyoró 100 g
100 g3290 Ft / kg
min. 3 db329Ft
Cappuccino Lafesta Utántöltő Vanília 100 g
100 g3290 Ft / kg
min. 2 db572Ft
Cappuccino Lafesta Utántöltő Forrócsoki 150 g
150 g3813 Ft / kg
min. 3 db329Ft
Cappuccino Lafesta Utántöltő Classic 100 g
100 g3290 Ft / kg

626Ft
La Festa 3In1 Choco 125 g zacskós
125 g5008 Ft / kg

626Ft
La Festa 3In1 Classico 150 g zacskós
150 g4173 Ft / kg
min. 3 db329Ft
Cappuccino Lafesta Utántöltő Csoki 100 g
100 g3290 Ft / kg

626Ft
La Festa 3In1 Latte 125 g zacskós
125 g5008 Ft / kg