Giana termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 9 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
9 termék
min. 6 db216Ft
Giana 195 g zöld olívabogyó paprikával töltve
195 g1108 Ft / kg
min. 2 db746Ft
Giana 425 ml gyümölcskoktél
425 ml1755 Ft / L
min. 2 db474Ft
Giana 425 ml eper konzerv
425 ml1115 Ft / L

942Ft
Giana 185 g tonhalsaláta MEXICO
185 g5092 Ft / kg
min. 2 db613Ft
Giana 170 g tonhal aprított sós lében
170 g3606 Ft / kg
min. 2 db648Ft
Giana 170 g tonhal aprított növényi olajban és sós lében
170 g3812 Ft / kg

942Ft
Giana 185 g tonhalsaláta EXOTIC
185 g5092 Ft / kg

942Ft
Giana 185 g tonhalsaláta ITALIANO
185 g5092 Ft / kg
min. 6 db207Ft
Giana 195 g zöld olívabogyó magozott
195 g1062 Ft / kg