Carstens termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 7 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
7 termék

1209Ft
Carstens 140 g salted caramel ZB schokolade
140 g8636 Ft / kg

1209Ft
Carstens 140 g classic ZB schokolade
140 g8636 Ft / kg

1749Ft
Carstens 210 g finest marzipan orange
210 g8329 Ft / kg
min. 3 db519Ft
Carstens 100 g marcipán kenyér erasmi
100 g5190 Ft / kg

1749Ft
Carstens 210 g finest marzipan pflaume in madeira
210 g8329 Ft / kg

1749Ft
Carstens 210 g finest marzipan cherry kirsche
210 g8329 Ft / kg

1209Ft
Carstens 140 g orange ZB schokolade (21616)
140 g8636 Ft / kg