Appel termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 8 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
8 termék
min. 2 db859Ft
Appel 200 g hering filé zöldséggel és gyömbérrel glutén - laktózmentes
200 ml4295 Ft / L

909Ft
Appel 100 g kagyló salsa szószban
100 ml9090 Ft / L
min. 2 db859Ft
Appel 200 g hering filé paradicsomos mozzarella szószban
200 ml4295 Ft / L
min. 2 db859Ft
Appel 200 g hering filé mangóval és curryvel glutén - laktózmentes
200 ml4295 Ft / L