Celiko termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 7 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
7 termék
min. 3 db439Ft
Celiko Piskóta Lisztkeverék 200 g glutén Mentes,Vegán
200 g2195 Ft / kg
min. 2 db689Ft
Celiko Brownie 300 g alappor glutén Mentes,Vegán
300 g2297 Ft / kg
min. 6 db159Ft
Celiko Puding 40 g vanília Cukor&Glutén Mentes, vegán
40 g3975 Ft / kg
min. 6 db159Ft
Celiko Puding 40 g csokoládé Cukor&Glutén Mentes, vegán
40 g3975 Ft / kg