Házisweets termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 7 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
7 termék
min. 4 db259Ft
Pehelycukor 70 g mentol (Hazisweets)
70 g3700 Ft / kg
min. 4 db259Ft
Pehelycukor 70 g málna (Hazisweets)
70 g3700 Ft / kg
min. 4 db259Ft
Pehelycukor 70 g citrom-narancs (Hazisweets)
70 g3700 Ft / kg
min. 2 db539Ft
Choco Kókuszos Csemege 180 g (Hazisweets)
180 g2994 Ft / kg
min. 6 db123Ft
Choco Kókuszos Csemege Mini 40 g (Házisweets)
40 g3075 Ft / kg
min. 4 db219Ft
Krumplicukor 40 g hazisweet
40 g5475 Ft / kg
min. 5 db249Ft
Choco Kókuszos Csemege 80 g (Házisweets)
80 g3113 Ft / kg