Cérea termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 5 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
5 termék

969Ft
Cérea Kakaós és Fahéjas Ízű Kagyló 300 g
300 g3230 Ft / kg

979Ft
Cérea Kakaós Rizspehely Gluténmentes 300 g
300 g3263 Ft / kg

979Ft
Cérea Kakaós Golyó Gluténmentes 300 g
300 g3263 Ft / kg

979Ft
Cérea Kakaós Maci Gluténmentes 300 g
300 g3263 Ft / kg

979Ft
Cérea Kakaós Kagyló Gluténmentes 300 g
300 g3263 Ft / kg