Don F. termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 16 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
16 termék
min. 2 db749Ft
Don F. 150 g thunfisch salat mediterranea
150 g4993 Ft / kg
min. 2 db779Ft
Don F. 350 g black olives pitted magozott
350 g2226 Ft / kg

1509Ft
Don F. 240 g thunfisch in salzlake 3x80G
240 g6288 Ft / kg
min. 2 db739Ft
Don F. 111 g kagyló pikanter marinade
111 g6658 Ft / kg

959Ft
Don F. 111 g tintahal
111 g8640 Ft / kg

1509Ft
Don F. 240 g thunfisch in tomatensauce 3x80G
240 g6288 Ft / kg
min. 2 db729Ft
Don F. 150 g thunfisch salat milanesa
150 g4860 Ft / kg

1499Ft
Don F. 240 g thunfisch 3x80G
240 g6246 Ft / kg
min. 2 db899Ft
Don F. 350 g green olives with hot pepper paste
350 g2569 Ft / kg
min. 2 db809Ft
Don F. 111 g kagyló marinade
111 g7288 Ft / kg
min. 2 db899Ft
Don F. 350 g green olives with anchovy paste
350 g2569 Ft / kg

1179Ft
Don F. 111 g polip
111 g10 622 Ft / kg

939Ft
Don F. 111 g tintahal amerikai
111 g8459 Ft / kg

1179Ft
Don F. 111 g polip fokhagymás olajban
111 g10 622 Ft / kg