Vishu termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 6 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
6 termék
min. 6 db159Ft
Vishu 60 g leves currys csirke
60 g2650 Ft / kg
min. 6 db159Ft
Vishu 60 g leves tyúk
60 g2650 Ft / kg
min. 6 db155Ft
Vishu 60 g leves sertés
60 g2583 Ft / kg
min. 6 db159Ft
Vishu 60 g leves csirke
60 g2650 Ft / kg
min. 6 db155Ft
Vishu 60 g leves marha
60 g2583 Ft / kg
min. 6 db159Ft
Vishu 60 g leves garnélarák
60 g2650 Ft / kg