Xixo termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 6 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
6 termék
min. 6 db159Ft
Xixo Ice Tea 250 ml fémdoboz citrom (DRS)
250 ml636 Ft / L
min. 6 db159Ft
Xixo Ice Tea 250 ml fémdoboz eper (DRS)
250 ml636 Ft / L
min. 6 db159Ft
Xixo Ice Tea 250 ml fémdoboz barack (DRS)
250 ml636 Ft / L
min. 6 db149Ft
Xixo 250 ml fémdoboz lemonade bodzavirág (DRS)
250 ml596 Ft / L
min. 6 db149Ft
Xixo 250 ml fémdoboz orange lemonade (DRS)
250 ml596 Ft / L