Prestige termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 6 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
6 termék
min. 30 db62Ft
Prestige 8 g gyümölcs ízű töltött gumicukor (Happy Catie) 30 db
8 g7750 Ft / kg
min. 30 db62Ft
Prestige 8 g gyümölcs ízű töltött gumicukor (Autó) 30 db
8 g7750 Ft / kg
min. 30 db62Ft
Prestige 8 g gyümölcs ízű töltött gumicukor (Kakas) 30 db
8 g7750 Ft / kg
min. 30 db62Ft
Prestige 8 g gyümölcs ízű töltött gumicukor (Dínó) 30 db
8 g7750 Ft / kg
min. 50 db62Ft
Prestige 8 g gyümölcs ízű töltött gumicukor (Labubu) 50 db
8 g7750 Ft / kg