Bixi termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 5 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
5 termék
min. 27 db94Ft
Bixi 200 ml szívószálas üdítő eper ízű
200 ml470 Ft / L
min. 27 db94Ft
Bixi 200 ml szívószálas üdítő meggy ízű
200 ml470 Ft / L
min. 27 db94Ft
Bixi 200 ml szívószálas üdítő cocktail vegyesgyümölcs ízű
200 ml470 Ft / L
min. 27 db94Ft
Bixi 200 ml szívószálas üdítő narancs ízű
200 ml470 Ft / L
min. 27 db94Ft
Bixi 200 ml szívószálas üdítő mangó ízű
200 ml470 Ft / L