Erdélyi Ízek termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 6 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
6 termék
min. 2 db859Ft
Erdélyi Ízek 370 g sárgabarack lekvár 70% gyümölcstartalom
370 g2322 Ft / kg
min. 2 db859Ft
Erdélyi Ízek 370 g erdei vegyes gyümölcslekvár
370 g2322 Ft / kg
min. 2 db859Ft
Erdélyi Ízek 360 g szilva lekvár 100% gyümölcstartalom
360 g2386 Ft / kg

909Ft
Erdélyi Ízek 380 g őszibarack lekvár mangóval 70% gyümölcstartalom
380 g2392 Ft / kg
min. 2 db859Ft
Erdélyi Ízek 370 g birsalma lekvár 70% gyümölcstartalom
370 g2322 Ft / kg