Grano Nativo termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 8 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
8 termék
min. 3 db305Ft
Grano Nativo 400 g rövidcső durum száraztészta
400 g763 Ft / kg
min. 3 db305Ft
Grano Nativo 400 g cérnácska durum száraztészta
400 g763 Ft / kg
min. 4 db305Ft
Grano Nativo 400 g spagetti durum száraztészta
400 g763 Ft / kg
min. 3 db305Ft
Grano Nativo 400 g orsó durum száraztészta
400 g763 Ft / kg
min. 3 db305Ft
Grano Nativo 400 g szarvacska durum száraztészta
400 g763 Ft / kg
min. 4 db305Ft
Grano Nativo 400 g linguini (laposmetélt) durum száraztészta
400 g763 Ft / kg
min. 3 db305Ft
Grano Nativo 400 g penne durum száraztészta
400 g763 Ft / kg