Flapjack termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 10 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
10 termék
min. 3 db329Ft
Flapjack 100 g zabszelet chocolate chip
100 g3290 Ft / kg
min. 3 db329Ft
Flapjack 100 g zabszelet joghurtos
100 g3290 Ft / kg
min. 3 db333Ft
Flapjack 100 g zabszelet ananászos-kókuszos
100 g3330 Ft / kg
min. 3 db329Ft
Flapjack 100 g zabszelet Coconut&Cherry
100 g3290 Ft / kg
min. 3 db329Ft
Flapjack 100 g zabszelet toffee ízű bevonattal
100 g3290 Ft / kg
min. 3 db329Ft
Flapjack 100 g ZERO zabszelet áfonyás (HCN)
100 g3290 Ft / kg
min. 3 db329Ft
Flapjack 100 g zabszelet Chocolate&Banana
100 g3290 Ft / kg
min. 3 db329Ft
Flapjack 100 g zabszelet pisztácia
100 g3290 Ft / kg
min. 3 db329Ft
Flapjack 100 g zabszelet Almond&Cherry fehércsoki bevonattal
100 g3290 Ft / kg
min. 3 db329Ft
Flapjack 100 g zabszelet strawberry
100 g3290 Ft / kg