Gurman termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 5 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
5 termék
min. 4 db369Ft
Gurman 300 ml mustár prémium
300 g1230 Ft / kg
min. 2 db579Ft
Gurman 285 ml majonéz prémium
285 g2032 Ft / kg
min. 4 db389Ft
Gurman 300 ml ketchup prémium
300 g1297 Ft / kg
min. 2 db509Ft
Gurman 300 ml tartár szósz prémium
300 g1697 Ft / kg
min. 2 db669Ft
Gurman 300 ml burger szósz prémium
300 g2230 Ft / kg