Cavendish & Harvey termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 5 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
5 termék

1169Ft
Cavendish&Harvey 200 g vegyes gyümölcs keménycukorka (CH-6701)
200 g5845 Ft / kg

1169Ft
Cavendish&Harvey 200 g citrom keménycukorka (CH-6703)
200 g5845 Ft / kg

1169Ft
Cavendish&Harvey 200 g trópusi gyümölcs keménycukorka (CH-6698)
200 g5845 Ft / kg

1169Ft
Cavendish&Harvey 200 g meggy keménycukorka (CH-6702)
200 g5845 Ft / kg