Cafe Frei termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 8 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
8 termék

1032Ft
Cafe Frei 50 g tokiói-csokoládés málna nespresso kompatibilis kávékapszula 9+1 kapszula
50 g20 640 Ft / kg

1789Ft
Cafe Frei 340 g 3in1 római mogyoró kávéspecialitás (20*17G)
340 g5262 Ft / kg

1509Ft
Cafe Frei 45 g buenos aires-i karamella bíbor maracujával nespresso kompatibilis kávékapszula 9 db
45 g33 533 Ft / kg

1032Ft
Cafe Frei 45 g firenzei espresso nespresso kompatibilis kávékapszula 9 db
45 g22 933 Ft / kg

998Ft
Cafe Frei 170 g 3in1 versailles-i pisztáciás-marcipán kávéspecialitás (10*17G)
170 g5871 Ft / kg

1729Ft
Cafe Frei 340 g 3in1 tokiói csokoládés málna kávéspecialitás (20*17G)
340 g5085 Ft / kg

989Ft
Cafe Frei 170 g 3in1 skót karamell-fudge kávéspecialitás (10*17G)
170 g5818 Ft / kg