ABK termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 6 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
6 termék
min. 3 db129Ft
ABK Who Said Muuu? 22 g ostya tejes töltelékkel
22 g5864 Ft / kg
min. 3 db113Ft
ABK Who Said Muuu? 22 g ostya mogyoró és csokoládé töltelékkel
22 g5136 Ft / kg
min. 3 db179Ft
ABK Royal Charm Creamo 29 g egész mandulás-kókuszos ostya
29 g6172 Ft / kg
min. 3 db113Ft
ABK Who Said Muuu? 22 g ostya ice cream ízű töltelékkel
22 g5136 Ft / kg
min. 3 db179Ft
ABK Royal Charm 25 g egész mogyorós-tejes ostya
25 g7160 Ft / kg