Balconi termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 24 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
24 termék
min. 6 db150Ft
Balconi Rollino Cacao 222 g (6*37g) csokis
37 g4054 Ft / kg
min. 6 db150Ft
Balconi Rollino Mogyorós 222 g (6*37g)
37 g4054 Ft / kg
min. 6 db150Ft
Balconi Rollino Latte 222 g (6*37g) tej-tejkrémes
37 g4054 Ft / kg
min. 10 db82Ft
Balconi Trancetto 280 g yogurt eper 10x28G
28 g2929 Ft / kg
min. 10 db84Ft
Balconi Trancetto 280 g cacao 10x28G
28 g3000 Ft / kg
min. 10 db82Ft
Balconi Trancetto 280 g barackos (10*28G)
28 g2929 Ft / kg
min. 6 db112Ft
Balconi 30 g mix max buonissimo
30 g3733 Ft / kg
min. 6 db112Ft
Balconi 30 g mix milk buonissimo
30 g3733 Ft / kg
min. 10 db97Ft
Balconi Choco&Latte 300 g (10*30G)
36 g2694 Ft / kg
min. 6 db136Ft
Balconi 350 g mix max csokis 10*35G
35 g3886 Ft / kg
150Ft
Balconi Rollino Pistachio 222 g (6*37g) pisztáciás
37 g4054 Ft / kg

1261Ft
Balconi 400 g viennese mini torta
400 g3153 Ft / kg

974Ft
Balconi Roll Max Cacao 300 g
300 g3247 Ft / kg

1261Ft
Balconi 400 g strawberry cake
400 g3153 Ft / kg
min. 2 db731Ft
Balconi Roll Nocciola 250 g mogyorós
250 g2924 Ft / kg

1576Ft
Balconi 400 g tiramisu
400 g3940 Ft / kg
577Ft
Balconi Roll Max Cappuccino 300 g
300 g1923 Ft / kg
min. 2 db731Ft
Balconi Roll Cacao 250 g csokis
250 g2924 Ft / kg
min. 2 db731Ft
Balconi Roll Fruit 250 g gyümölcsös
250 g2924 Ft / kg