Fripsy termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 9 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
9 termék
min. 6 db152Ft
Fripsy 50 g pizza ízű snack
50 g3040 Ft / kg
min. 6 db152Ft
Fripsy 50 g sajt ízű snack (Cheese)
50 g3040 Ft / kg
min. 6 db152Ft
Fripsy 40 g hagymás tejfölös ízű snack (Sour cream and Onion)
40 g3800 Ft / kg
min. 6 db150Ft
Fripsy 50 g sós snack
50 g3000 Ft / kg
min. 6 db152Ft
Fripsy 50 g hot dog snack
50 g3040 Ft / kg
min. 6 db152Ft
Fripsy 50 g ketchup ízű stick
50 g3040 Ft / kg
min. 6 db152Ft
Fripsy 50 g barbeque ízű snack
50 g3040 Ft / kg