San Benedetto termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 15 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
15 termék
min. 3 db487Ft
San Benedetto Ice Tea 1.5 l zöld
1,5 l325 Ft / L
min. 3 db570Ft
San Benedetto 0.90 l zero piros gyümölcs
900 ml633 Ft / L
min. 3 db542Ft
San Benedetto Ice Tea 1.5 l citromos zero
1,5 l361 Ft / L
min. 3 db487Ft
San Benedetto Ice Tea 1.5 l barackos zero
1,5 l325 Ft / L
min. 3 db487Ft
San Benedetto Ice Tea 1.5 l citromos
1,5 l325 Ft / L
min. 3 db487Ft
San Benedetto Ice Tea 1.5 l barackos
1,5 l325 Ft / L
min. 3 db559Ft
San Benedetto 0.90 l zero körte-banán-ananász
900 ml621 Ft / L
min. 3 db559Ft
San Benedetto 0.90 l zero narancs-répa-citrom
900 ml621 Ft / L
min. 3 db559Ft
San Benedetto 0.90 l zero frutta mix multivitamin
900 ml621 Ft / L
min. 3 db559Ft
San Benedetto 0.90 l zero narancs-vérnarancs
900 ml621 Ft / L