Pilóta termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 9 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
9 termék
min. 2 db521Ft
Pilóta Piskótatallér Sárgabarack 147 g
147 g3544 Ft / kg
min. 2 db495Ft
Pilóta Piskótatallér Málna 147 g
147 g3367 Ft / kg
min. 2 db655Ft
Pilóta Vaníliás Karika Tej 150 g
150 g4367 Ft / kg
min. 2 db677Ft
Pilóta Keksz 180 g kakaós
180 g3761 Ft / kg
min. 2 db678Ft
Pilóta Vaníliás Karika Ét 150 g
150 g4520 Ft / kg
min. 2 db690Ft
Pilóta Keksz 180 g tripla kakaós
180 g3833 Ft / kg

1379Ft
Pilóta Vaníliás Karika Ét 300 g
300 g4597 Ft / kg
min. 2 db495Ft
Pilóta Piskótatallér Meggy 147 g
147 g3367 Ft / kg
min. 2 db495Ft
Pilóta Piskótatallér Eper 147 g
147 g3367 Ft / kg