Medulence termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 4 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
4 termék
min. 2 db498Ft
Medulence Puszedli Erdei gyümölcsös 150 g
150 g3320 Ft / kg
min. 2 db498Ft
Medulence Puszedli Kajszibarackos 150 g
150 g3320 Ft / kg
min. 2 db498Ft
Medulence Fehércsokis Puszedli Erdei gyümölcsös 150 g
150 g3320 Ft / kg
min. 2 db498Ft
Medulence Fehércsokis Puszedli Meggyes 150 g
150 g3320 Ft / kg